Wyszukiwarka

Szukaj

"Królowe" futsalu !!

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

9 marca br. w Powiatowej Hali Sportowej "KUJAWIANKA" przy III LO Inowrocław odbył się turniej finałowy w ramach Halowych Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w 5-piłkarskich dziewcząt.Wzięło w nich udział 7 drużyn reprezentujących szkoły średnie naszego powiatu. Mistrzem Powiatu wśród wymienionej młodzieży została ekipa popularnej Królówki, która w meczu finałowym pokonała  dziewczęta  z Kaspra 4 : 1. Dziewczęta z III LO w Inowrocławiu okazały się drużyną najbardziej wyrównaną, w której nie było słabych punktów. W całym turnieju reprezentowały poziom gry, którego inne drużyny mogły tylko pozazdrościć.  Pokonały kolejno 1 : 0 ekipę ZSP Kruszwica, 6 : 0 Ekonomik, 8 : 0 Gastronomik, 6 : 0 Konopę (półfinał).
W meczu o 3 i 4 miejsce zespół II LO w Inowrocławiu pokonał dziewczęta z popularnego "Kazika" Kruszwica 4 : 0. Kolejne miejsca zajęły dziewczęta z Gastronomika (5), LO Kruszwica (6) i Ekonomika (7).
Mistrzowska ekipa z Jadwigi występowała w następującym składzie:
Oliwia Zygmunt, Zuzanna Górna, Wiktoria Imańska-Plewa, Paulina Nowakowska, Weronika Nowicka - Mvp Turnieju, Kinga Troszyńska -Najlepszy Strzelec Mistrzostw, Edyta Pietrzak, Julia Cybulska, Alicja Krajniak, Katarzyna Sypniewska.Opiekunem zespołu była p. Małgorzata Paczkowska.
Dla  najlepszych zespołów i  zawodników  Starosta Inowrocławski ufundował puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Wybrano 4  najlepsze zawodniczki mistrzostw:
- Sandra Dudek - ZSP Kruszwica,
- Aneta Pawlik- II LO Inowrocław,
- Urszula Gumuła- I LO Inowrocław,
- Weronika Nowicka - III LO Inowrocław.
Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu dziękuję wszystkim drużynom za udział w rozgrywkach, opiekunom za przygotowanie ekip do zawodów oraz sędziom za przeprowadzenie ww. rozgrywek.