Szukaj

„14” najlepsza w siatkówce dziewcząt

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Dziewczęta obroniły tytuł Mistrza Powiatu.

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu rozegrany został turniej finałowy w ramach Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Młodzieży Szkolnej (2002-2004) w Siatkówce Dziewcząt. Tytuł mistrzowski obroniły reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 14 w Inowrocławiu, które pokonały po zaciętych pojedynkach ekipę popularnej „Ósemki” i zespół z Gniewkowa po 2:0.

Drugie miejsce przypadło dziewczętom z SP 8 w Inowrocławiu, które pokonały ekipę Gniewkowa 2:0.

Mistrzowska ekipa będzie reprezentować Powiat Inowrocławski w zawodach wojewódzkich.

Organizatorzy wspólnie z trenerami wybrali najlepsze trzy zawodniczki mistrzostw:

- Agata Zinkiewicz - Sp nr 8 Inowrocław

- Laura Przybylska – Sp nr 14 Inowrocław

- Magdalena Tomczak – SP Gniewkowo

Dla wszystkich zespołów Starosta Inowrocławski ufundował puchary, medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Inowrocławiu dziękuję wszystkim drużynom za udział w rozgrywkach, opiekunom za przygotowanie ekip do zawodów oraz sędziom za przeprowadzenie w.w  rozgrywek.

Tekst: Dariusz Lis