Przejdź do treści

Powiat Inowrocławski Oficjalny portal

Wyszukiwarka

Szukaj

Lekkoatletyczne zmagania na Stadionie Miejskim

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

KOMUNIKAT

 Z INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW

 POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO

SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE

 

Na Stadionie Miejskim w Inowrocławiu rozegrano Indywidualne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Szkół Gimnazjalnych. W mistrzostwach wzięło udział około 70 zawodników reprezentujących 8 szkół Powiatu Inowrocławskiego. Dla najlepszych 4 zawodników i zawodniczek w poszczególnych konkurencjach sportowych Starosta Inowrocławski ufundował medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

 

 

Oto najlepsze uzyskane wyniki:

DZIEWCZĘTA

100M

1. Agata Zinkiewicz -13,97s – G 3 Inowrocław

2.  Klaudia Maciaszczyk– 14,02s – Tuczno

3. Laura Wcisło – 14,13 s- G 4 Inowrocław

4. Klaudia Spletsteser – 16,28 s – Rojewo

5. Natalia Perlikowska - 16,83 s – Pakość

 

Startowało 14 zawodniczek.

 

300M

  1. Anna IZDEBSKA   – 47,73s- G 2 Kruszwica
  2. Izabela Kaliska -48,14 s – G 4 Inowrocław
  3. Kinga Dudek – 48,25 s- Złotniki Kujawskie
  4. Antonina Nawrocka - 50,91s – Pakość
  5. Julia Pruczkowska – 51,51 s – G 3 Inowrocław

Startowało 15 zawodniczek.

 

800M

  1. Joanna Matuszak  – 2.49,1 min –G 1 Inowrocław
  2. Anita Węglewska  – 2.49,9 min – Pakość
  3. Nikola Szulc   – 2.52,2 min – G 3 Inowrocław
  4. Zuzanna Nadolska – 2.53,9 min –  Pakość
  5. Zuzanna Kubiszewska- 2.57,9 min – Pakość

Startowało 15 zawodniczek.

 

SKOK W DAL

  1. Wiktoria Ratajczyk  – 4,85 M – G 3 Inowrocław
  2. Jula Ławnik   - 4.75 M- Tuczno
  3. Michalina Skórzybut  – 4,50 M – Tuczno
  4. Izabela Kaliska - 4.40 M – G 4 Inowrocław
  5. Klaudia Maj – 4.05 M – Pakość

Startowało 11 zawodniczek.

 

SKOK W ZWYŻ

  1. Wiktoria Janczak  – 140 cm – G 3 Inowrocław
  2. Martyna Chęsiak – 130 cm – Tuczno
  3. Aleksandra Kaniewska - 125 cm- G 3 Inowrocław

Dominika Jagiło- 125 cm- Złotniki Kujawskie

Startowało 9 zawodniczek.

 

 

RZUT OSZCZEPEM

  1. Aleksandra Czarnolewska - 31,08 M- G 3 Inowrocław
  2. Wiktoria Przepiórkowska – 25,91 M- G 4 Inowrocław
  3. Oliwia Ziółkowska – 25,26 M- Złotniki Kujawskie
  4. Agata Kaźmierska- 21,31 M- Pakość
  5. Natalia Drzewiecka – 20,07 M- Tuczno

Startowało 8 zawodniczek.

 

PCHNIĘCIE KULĄ

1. Wiktoria Łukomska – 10,71 M- G 1 Inowrocław

2. Aleksandra Kościelak- 9,65 M- G 1 Kruszwica

3. Michalina Polasik- 9,30 M- G 2 Kruszwica

4. Zuzanna Grabowska – 8,70 M – G 3 Inowrocław

5. Aleksandra Kaniewska – 8,66 M – G 3 Inowrocław

Startowało 17 zawodniczek.

 

 

 

CHŁOPCY

 

100M

  1. Dominik Kowalski   – 11,71s – Pakość
  2. Dawid Węclewski  – 11,81 s- G 1 Kruszwica
  3. Dawid Krawczyk- 11,89 s – Pakość
  4. Krzysztof Oziębłowski– 12,33 s – G 3  Inowrocław
  5. Piotr Dąbrowski – 12,37 s – G 1  Inowrocław

Startowało 22 zawodników.

 

 

300M

  1. Sebastian Urbaniak  – 36,72 s – G 1  Kruszwica
  2. Mateusz Kowalski   – 39,18 s-  Pakość
  3. Dominik Mrozowski  - 40,54 s – G 2 Inowrocław
  4. Jakub Błaszak – 41,15 s – G 1 Inowrocław
  5. Maciej Brola – 41,24 s –  Złotniki Kujawskie

Startowało 16 zawodników.

 

1500M

  1. MIŁOSZ ŚWIĄTKOWSKI – 4.34,25 min- G 1 Inowrocław
  2. Eryk Stec    – 4.40,37 min – Pakość
  3. Filip Moskal   – 4.44,35 min – Złotniki Kujawskie
  4. Dawid Prałat – 4.52,62 min – G 4 Inowrocław
  5. Mateusz Kabat- 4.58,24 min – G 3 Inowrocław

Startowało 14 zawodników.

 

SKOK W DAL

  1. Patryk Dernoga   – 5,90 M- G 1 Inowrocław
  2. Kornel Kwiatkowski – 5,85 M- Tuczno
  3. Mikołaj Ziółkowski – 5,70 M-  Pakość
  4. Filip Dziamski – 5,55 – G 2   Inowrocław
  5. Marcin Kończal – 5,45 M – G 2 Kruszwica

Startowało 15 zawodników.

 

SKOK WZWYŻ

  1. Jakub Kotlarek    – 160 cm – G 1 Inowrocław
  2. Michał Kasiborski - 160 cm- G 3 Inowrocław
  3. Bartosz Brzozowski - 160 cm – G 3 Inowrocław
  4. Kacper Karski- 150 – G 4 Inowrocław
  5. Kacper Zaworski - 150 cm – Złotniki Kujawskie

Startowało 9 zawodników.

 

RZUT OSZCZEPEM

  1. Paweł Siwiec  – 38,02 M – G 1 Inowrocław
  2. Dawid Kudłacik – 34,13 M – Złotniki Kujawskie
  3. Wojciech Różycki– 33,94 M –  G 4 Inowrocław
  4. Tobiasz Sypniewski - 33,31 M- G 4 Inowrocław
  5. Adrian Królikowski - 32,24 M – G 4 Inowrocław

Startowało 9 zawodników.

 

PCHNIĘCIE KULĄ

  1. Łukasz Olechowicz - 10,49 M- G 2 Inowrocław
  2. Kacper Wachowiak – 10,48 M- Złotniki Kujawskie
  3. Adam Szczepański - 10,08 M- G 3 Inowrocław
  4. Mateusz Ratajski - 10,03 M – Złotniki Kujawskie
  5. Michał Jabłoński - 9,97 M- G 4 Inowrocław

Startowało 17 zawodników.

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij