Wyszukiwarka

Szukaj

"Ekonomik" najlepszy w halówkę

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

W hali sportowej Kujawianka odbyły się Halowe Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w 5-piłkarskich chłopców. W turnieju wzięło udział 6 zespołów. W meczu finałowym o I miejsce walczyły drużyna „Ekonomika” z ekipą z Kościelca. Seria rzutów karnych przechyliła szalę zwycięstwa na rzecz „Ekonomika”. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. Walka o ostatnie miejsce na podium rozegrał się pomiędzy zawodnikami z „Chemika”, a ekipą „Budowlanki”. Reprezentacja ZSP nr 1 pewnie pokonała przeciwną drużynę 3:1. Piąte miejsc zajęła drużyna „Tempus”, a na 6 pozycji uplasowała się ekipa „Mechanika”. Ponadto w rozgrywkach wzięły udział: ZSP nr 2 w Inowrocławiu, ZSP Kruszwica, I LO, II LO, III LO oraz LO w Kruszwicy.

Drużyna z "Chemika w rozgrywkach zajęła III miejsce

Najlepszymi zawodnikami mistrzostw zostali:

Jakub Ciesielski, Marcin Wiśniewski, Norbert Rościszowski Dawid Pieszak, Szymon Wojtarski, Kacper Maciejewski, Mateusz Kurtysiak.

Dla wszystkich zespołów starosta inowrocławski Tadeusz Majewski ufundował puchary, medale i dyplomy. Najlepsi zawodnicy otrzymali również nagrody rzeczowe.